Jak jsme slavili Vánoce

Na prosinec si Žákovský parlament ZŠ Průhonice připravil pro své spolužačky a spolužáky soutěž o nejkrásněji vánočně vyzdobenou třídu, do které se mohly dobrovolně zapojit všechny třídy naší školy.

A tak již několik týdnů před Vánocemi se žáci a žákyně pustili do vlastnoruční výroby různých vánočních ozdob a dekorací.

Výzdoba byla hodnocena několikačlennou porotou složenou z netřídních učitelů a vedení školy. Svými hlasy porota rozhodla, že nejlépe vyzdobenou třídou se může na 1. stupni pyšnit třída I. A a na druhém stupni třída VI. B. Oběma třídám srdečně gratulujeme.

Gratulaci i poděkování si však zaslouží i všechny ostatní třídy, které se do soutěže zapojily. V takto krásně vyzdobených třídách byla radost se učit a učit.

Za členy ŽP vám přeji mnoho štěstí v novém roce 2023.

Lucie Fatrdlová, koordinátorka ŽP