Školní akce (IV. C)

Po uvolnění covidových opatření jsme se mohli ve druhém pololetí školního roku 2021/2022 vrátit k standardní formě výuky. Odložili jsme roušky a běžné učení obohatili o řadu kulturních a zábavných akcí.

V rámci pracovních činností jsme si prověřili své kuchařské dovednosti ve školní kuchyňce. Naučili jsme se nové výtvarné techniky a vyzkoušeli práci se dřevem. Sportovní síly, schopnosti a týmového ducha jsme si porovnali s žáky IV. B v turnaji ve vybíjené. Stejně jako v minulých letech jsme pořádali pravidelné dílny čtení a vlastivědné projektové práce. Nechyběly školní exkurze, prohlídka hradu Český Šternberk, výstava ve Včelím světě v Hulicích  nebo výroba vlastní čokolády v Čokoládovně Rodas v Šestajovicích. Závěr školního roku jsme ukončili návštěvou spolužáka, který pro nás s rodiči připravil pestrý program. Vyráběli jsme keramiku, malovali na kamínky, vypalovali keltské znaky a opékali buřty.

Všechny akce jsme si skvěle užili a těšíme se, co nás čeká v dalším školním roce.

Lucie Stuchlíková, třídní učitelka