Projekt Kudy z nudy

Základní škola Průhonice vyhlašuje projekt pod názvem „Kudy z nudy do pohody“. Je určen všem příznivcům výletování a milovníkům krásných a zajímavých míst.

Právě nyní v době lockdownu může mnohým pomoci v překonání podzimních chmurných pocitů výlet do přírody.

Podzim vrcholí a s ním i možnost posledního cvaknutí fotoaparátu v krajině barevných listů, valících se mlh a pravé sychravé listopadové atmosféry. Mimořádná je také možnost fotografování ranních a večerních paprsků slunce, které ještě více podtrhnou podzimní barvy krátícího se dne a vytvoří delší stíny. Také stromy, skály, vodopády, hrady, zvoničky nebo mosty a mnoho dalšího jsou velkou podzimní inspirací.

Pořiďte fotografii zajímavého místa, připojte název nebo krátký popis a zašlete ji do Vánoc na e-mailovou adresu: kudyznudy@zspruhonice.cz.

Všechny vaše fotografie budou vystaveny v prostorách školy a nejzajímavější uveřejníme na webových stránkách školy a v měsíčním zpravodaji Průhonicko.

Celá akce se koná pod záštitou ředitelky ZŠ Průhonice.

Eva Kohoutová, vedoucí vychovatelka ŠD