Valentýnská pošta

Zástupci žákovského parlamentu opět připravili pro celou školu velmi oblíbenou akci Valentýnská pošta. Na svém zasedání vyrobili plakáty a obrovskou srdíčkovanou schránku, která byla po celý týden v recepci školy. Kdokoli měl možnost svým valentýnským přáním vhozeným do schránky někoho potěšit, poděkovat mu, udělat mu radost milým vzkazem. Využilo toho více lidí než loni, a tak se schránka i přes svou velikost zcela zaplnila až po okraj. Parlamenťáci poštu roztřídili podle jednotlivých tříd a v pondělí 17. února ji během třídnické hodiny doručovali jako listonoši k adresátům. Valentýnky dostali nejen žáci, ale i učitelé, vychovatelky, asistentky, vedení školy, paní kuchařky, pan školník, recepční, paní hospodářka, pan uklízeč.

Všem, kteří nějaké přáníčko poslali, chci poděkovat, protože tím rozdávali tento den radost.

Ilona Kaplanová, koordinátorka žákovského parlamentu

Tento příspěvek nelze komentovat.