Okresní kolo ve florbalu

Ve čtvrtek 14. listopadu 2019 se žákyně 6. a 7. ročníku zúčastnily okresního kola ve florbalu, konaného ve sportovním areálu Hamr Braník.

První zápas děvčata odehrála proti Jesenici, kdy od začátku byla znát velká nervozita a respekt před soupeřkami. Tento zápas sice prohrála 3:1, ale tým zjistil, že se vlastně není čeho bát. Druhý zápas proti dobře hrajícímu týmu z Dolních Břežan naše děvčata odehrála s velkou chutí, plná elánu, a odměnou jim bylo vítězství 3:2. V posledním zápase však nestačila na hráčky z Davle a prohra 2:1 jim bohužel uzavřela dveře do další části turnaje. Konečný výsledek pro nás tedy bylo sedmé místo.

Všem dívkám děkuji za velmi bojovný a pěkný výkon při reprezentaci naší školy a přeji mnoho úspěchů do dalších soutěží.

Ivana Doksanská