Muzikál Kocour v botách

V pátek dne 30. listopadu 2018 se někteří žáci 4. a 5. ročníku rozjeli do centra Prahy, aby zhlédli nový muzikál Kocour v botách v divadle Broadway. Jelikož jsme na místo dorazili s časovým předstihem, podívali jsme se s žáky i na Václavské náměstí, na jehož vršku se tyčí skvostně zrekonstruované Národní muzeum.

Žáci reprezentovali naši školu dobrým chováním v rámci celé kulturní akce a představení se jim velmi líbilo. Někteří žáci byli v divadle poprvé a odnesli si tak cenný zážitek. Rádi bychom na tuto zkušenost navázali a v nadcházejícím roce 2019 navštívili podobná dětská představení třeba i s celými třídami.

Na závěr patří velké poděkování panu Oldřichu Lichtenbergovi za darování vstupenek do Divadla Broadway.

Anna Marie Špičková