Schránka důvěry

Může se stát, že máš nějaký problém nebo trápení, se kterým se stydíš nebo bojíš komukoli svěřit. To není žádná slabost ani ostuda, protože to se může stát každému z nás. Někdy ať děláme, co děláme, dostáváme se do situace, se kterou si nevíme rady. Nebo se může stát, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Schránka důvěry je tu pro každého, kdo:

• má konflikty se spolužáky a chtěl by je vyřešit,
  • má problém s rodiči, s učitelem, se spolužáky, s kamarády, se sourozenci nebo i s někým jiným,
  • má pocit, že mu někdo ubližuje, a neví, co s tím,
  • má pocit, že je ubližováno někomu jinému,
  • potřebuje pomoci nebo poradit v nějakém jiném školním problému, který ho trápí,
  • chce se svěřit s nějakou jinou důvěrnou osobní věcí, která ho znepokojuje,
  • má dobrý nápad a chce ho nějakým způsobem realizovat,
  • něco na škole postrádá,
  • je s něčím ve škole nespokojený,
  • nebo si třeba jen potřebuje o něčem popovídat.

Svěř se se svým problémem SCHRÁNCE DŮVĚRY prostřednictvím e-mailové adresy: schranka.duvery@zspruhonice.cz

Dotazy putují ke školní metodičce prevence, která ti ráda pomůže a odpoví, jak nejrychleji je to možné. Vše je samozřejmě přísně důvěrné.
Pro dobré a rychlé řešení je důležité, aby byl tvůj problém popsán co nejpodrobněji, abychom ho mohli co nejrychleji společně vyřešit.

Na všechny se těší Mgr. Alena Randusová