Florbalový turnaj starších žáků

Dne 11. listopadu se starší žáci ZŠ Průhonice zúčastnili v rámci Sportovní ligy ZŠ turnaje ve florbalu v hale sportovního areálu HAMR Braník. Sestava ve složení Houda (9. tř.), Schütz (9. tř.), Tobyška (9. tř.), Mádlík (8. tř.), Bernátek (8. tř.), Víšek (8. tř.), Lehovec (8. tř.), Šindelář (7. tř.), Kliment (7. tř.) a Meszáros (7. tř.) odehrála 4 utkání, ve kterých měla možnost změřit své síly s žáky ZŠ Davle, Hostivice a Jesenice a Gymnázia Hostivice. Hrací doba 12 minut hrubého času příliš nepřeje klasické herní kombinaci. Přestože jsme vycházeli z dobře zabezpečené obrany, největší slabinou byla koncovka – proměňování jasných šancí a individuální chyby. Nasbírané zkušenosti však budou jistě užitečné v příštích turnajích.

Mgr. Lukáš Novák