Absolvent 2018

V podvečer 14. června se v prostorách Rytířského sálu průhonického zámku odehrávalo slavnostní předávání cen obce Absolvent 2018 za nejlepší absolventské prezentace žáků 9. ročníku.

Úroveň absolventských prezentací ve školním kole byla i letošní rok velmi vysoká. Vybrat tedy ty nejlepší prezentace nebylo vůbec jednoduché. Porota nakonec vyhodnotila jako tři nejlepší:

• Alexandru Dukart  s prezentací na téma „Hluchoněmost“,
  • Annu Alexandru Hoffmannovou s prezentací na téma „Peklo nebo ráj“,
  • Alžbětu Kumžákovou s prezentací na téma „Do nitra obrazu“.

Večerem provázela jako v minulém roce ředitelka školy Ester Štorková a milým hostem byl hudebník Ondřej Ruml. Ten obohatil večer svým úžasným hudebním vystoupením, besedou a zpětnou vazbou, kterou poskytl prezentujícím absolventkám. Ty zvládly svoje vystoupení na výbornou a od pana místostarosty Bohumila Řeháka převzaly ceny obce.

Průběh akce zpestřili svým pěveckým vystoupením i žáci deváté třídy, kteří zazpívali tři písně. Před oficiálním rozloučením předala paní ředitelka žákům deváté třídy pamětní listy.

Večer se nesl v příjemné atmosféře a všichni si ho velmi užili.

Světlana Vrbková, třídní učitelka IX. třídy

Pěvecká vystoupení žáků 9. ročníku zde:

Pátá

The Lion Sleeps Tonight