Úspěchy ve vybíjené

Ve čtvrtek 14. dubna 2016 jsme pořádali v tělocvičně turnaj dívek 4.–5. tříd ve vybíjené základních škol Středočeského kraje. Turnaje se zúčastnily žákyně z Rudné, Černošic, Dolních Břežan, Davle, Zvole a Řevnic. Po velkém boji se naše škola umístila na 1. místě a vybojovala si postup do krajského kola, které se bude konat 12. května v Benešově. Velká pochvala patří všem dívkám.

V úterý 19. dubna se potom žáci a žákyně 4.–5. tříd zúčastnili okresního turnaje ve vybíjené smíšených družstev základních škol Středočeského kraje v Rudné. Opět jsme byli úspěšní a obsadili 3. místo z dvanácti přihlášených týmů. Všem sportovcům gratuluji a přeji hodně úspěchů do dalších soutěží, které nás ještě čekají.

Mgr. Petra Švábíková