Exkurze osmáků v ČSOB

V pondělí 15. června 2015 navštívili žáci 8. ročníku sídlo společnosti ČSOB Asset Management. Stalo se tak v rámci projektu Investování hrou, do něhož se naše škola zapojila.

Jak už víte z našeho staršího článku, fiktivní investiční firma Průhonice dynamik, kterou osmáci v průběhu trvání projektu založili, zvítězila v celorepublikové online investiční hře O nejvyšší stabilitu a zhodnocení kurzu podílového fondu.

V sídle společnosti ČSOB si žáci prohlédli zázemí reálné investiční firmy, zhlédli ukázku obchodování s akciemi a promluvili si s investičním manažerem.

Doufejme, že účast v projektu Investování hrou i nahlédnutí do světa vysokých financí povede všechny zúčastněné žáky k zodpovědnému nakládání s vlastními financemi.

Mgr. Roman Navrátil